Профессиональная бритва-машинка для стрижки волос, Машина для стрижки в домашних условиях QR-29
🔎 Хорошие машинки для стрижки волос для дома Gemei Малошумная машинка стрижки волос EF-14
💡 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
💡 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
💡 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
💡 За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
💡 В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
💡 Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
💡 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
💡 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- • Ергономічна ручка
- • Антиковзка ручка
- • Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
- • Джерело живлення акумулятор
- • Ширина ножа: 40 мм
- • 3 насадки: 3,6,9 мм
- • Ультраострое лезо
- • Час автономної роботи: 60 хв
- • Вага: 230 г
💡 Комплектація:
- • Машинка для стрижки волосся GM-6046
- • Мережевий шнур
- • Мастило
- • Коробка
- • Щітка для очищення
- • Знімні насадки
🔎 Дополнительные параметры


- • Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- • Тип прибора: Набор для стрижки
- • Дополнительные функции: Защита от перегрева
- • Максимальная длина стрижки: 12
- • Производитель: Gemei
- • Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- • Страна производитель: Китай
- • Цвет корпуса: Черный
- • Тип питания: Аккумулятор | Сеть 220 В
- • Количество насадок: 4
- • Тип аккумулятора: Li-Ion
- • Минимальная длина стрижки: 3
- • Состояние: Новое


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Количество насадок | 4 шт. |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Товар | Профессиональная бритва-машинка для стрижки волос, Машина для стрижки в домашних условиях QR-29 |
- Цена: 252 ₴












