Портативная ручная машинка для стрижки волос Gemei, Триммер с регулируемой длиной WP-55
🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
📌 Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇

🚀 Машинка для стрижки с насадками беспроводная, Машинка для стрижки волос хороша, Триммер беспроводной BO-39

📌 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
📌 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
📌 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
📌 За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
📌 В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
📌 Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
📌 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
📌 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- ✅ Джерело живлення акумулятор
- ✅ Ергономічна ручка
- ✅ Ширина ножа: 40 мм
- ✅ Час автономної роботи: 60 хв
- ✅ Ультраострое лезо
- ✅ Антиковзка ручка
- ✅ Вага: 230 г
- ✅ 3 насадки: 3,6,9 мм
- ✅ Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
📌 Комплектація:
- ✅ Мережевий шнур
- ✅ Щітка для очищення
- ✅ Мастило
- ✅ Коробка
- ✅ Знімні насадки
- ✅ Машинка для стрижки волосся GM-6046
🔎 Дополнительные параметры
- ✅ Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- ✅ Количество насадок: 3
- ✅ Производитель: Gemei
- ✅ Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- ✅ Дополнительные функции: Защита от перегрева
- ✅ Состояние: Новое
- ✅ Тип аккумулятора: Li-Ion
- ✅ Цвет корпуса: Синий
- ✅ Тип питания: Аккумулятор | Сеть 220 В
- ✅ Максимальная длина стрижки: 9
- ✅ Минимальная длина стрижки: 3
- ✅ Страна производитель: Китай
- ✅ Тип прибора: Набор для стрижки


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 3 |
| Максимальная длина стрижки | 9 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Товар | Портативная ручная машинка для стрижки волос Gemei, Триммер с регулируемой длиной WP-55 |
- Цена: 252 ₴












