

Денні ходові вогні LED-стрічка The Light Guide Strips 30 см, світлодіодна підсвітка з поворотом, що біжить
LED-стрічка The Light Guide Strips (30 см)
Працює як ДХО (денні ходові вогні) постійний білий + під час вмикання повороту в ДХО з боку ввімкненого повороту тухне та вмикається жовтим поворотом, що біжить.
Після вимкнення повороту вмикається білий.
Термін експлуатації понад 30000 годин.
Рівномірно розподілене світло по всій довжині.
Низьке споживання струму.
Працює за низьких температур, вібростійка.
LED-стрічка, характеристики:
- Режими:
- Жовтогарячий поворот;
- "Холодне" ходове світло;
- Напруга живлення: 12 V;
- Довжина кабелю: 40 см;
- Розмір: довжина: 30 см, ширина: 1.5 см, висота: 0.5см.
ЛЕД стрічка, комплектація:
- 2 Ленти;
- Картонне паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108, 2105, 2107, 2106 |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Polo |
| Марка | Volkswagen |
| Тип підсвічування | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴



