Розумний термос із датчиком температури 500 мл Блакитний, смарт термос із термометром із неіржавкої сталі
Металевий термос із зображенням температури на дисплеї
Термос виготовлений із якісної неіржавкої сталі, він має унікальну двостінну вакуумну ізоляцію з пластиковою кришкою.
Він гарантовано та тривалий час зберігає напої з постійною температурою. Температура рідини, що міститься в термосі, виводиться на світловому табло на кришці. У термосі можна зберігати: воду, чай, каву, соки, газовані та алкогольні напої.
Шийка термоси зроблена широкою для зручності заливання рідин і накладання кубиків льоду. Термос має стильне оздоблення й може бути гарним подарунком.
Термос, характеристики:
- Тип: розумний кухоль термос;
- Колір: блакитний;
- Розмір: 23х6.5 см;
- Батарейка CR2032;
- Матеріал: неіржавка сталь 304;
- Об'єм: 500 мл;
- Тримає температуру до 12 годин;
- LED дисплей на кришці показує температуру напою;
- Ущільнювальне силіконове кільце;
- 500 днів автономної роботи;
- Рекомендована температура теплої води: 21С~45С;
- Рекомендована температура гарячих напоїв: 46С-99С
Металевий термос, комплектація:
- Термос;
- Ситечко;
- Фірмове паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Блакитний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 290 г |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴








