Машинка для стрижки волосся і гоління, Універсальна машинка для стрижки голови і бороди NM-29
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Тример для волосся портативний GEMEI GM-1018, Машинка для стрижки волосся і гоління YO-19
🎯 Якщо вас цікавить якісний догляд за коротким волоссям в домашніх умовах, то професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 1018. Широкий вибір насадок дозволяє без проблем досягти потрібної довжини волосся. При цьому працювати з таким пристроєм дуже просто та зручно.
🎯 Завдяки ергономічній формі рукоятки машинка для стрижки волосся Gemei GM 1018, навіть тривала експлуатація приладу не викликає жодного дискомфорту. Самозагострювальні леза хвилеподібної форми не тільки якісно і рівно зістригають волосся, але й не вимагають ніякого додаткового догляду. Використання технології Wave Blade дає можливість досягти ідеального контуру. Серед додаткових переваг машинка для стрижки волосся Gemei GM 1018 також слід виділити надійний фіксатор. Він запобігає випадковій зміні налаштувань довжини волосся під час стрижки. Крім того, прилад відрізняється низьким рівнем шумів, відсутністю сильних вібрацій і високою надійністю.
🎯 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 1018 – це добрий вибір не тільки для домашнього використання, а й для професійних салонів краси. Такий перукарський інструмент ідеально підходить для догляду за волоссям будь-якого типу.
🎯 Характеристики:
- ☑️ Тип: машинка для стрижки;
- ☑️ Модель: GM 1018;
- ☑️ Тип живлення: від мережі;
- ☑️ Вхідна напруга: 220-240 В, 50-60 Гц;
- ☑️ Споживана потужність: 10 Вт;
- ☑️ Колір: чорний.
- ☑️ Кількість насадок: 4 шт.;
- ☑️ Виробник: Gemei;
- ☑️ Лезо: нержавіюча сталь;
🎯 Комплектація:
- ☑️ 4 насадки;
- ☑️ Машинка GM 1018;
- ☑️ Щітка для чищення;
- ☑️ Масло для догляду за ножовим блоком.
- ☑️ гребінець;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Професійна електрична машинка для стриження GEMEI GM-1018, Малошумна машинка для стриження волосся NM-29 |
- Ціна: 498 ₴












