
Перукарська машинка акумуляторна професійна VGR V-937, Машинка для стрижки волосся для професіоналів VA-12
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Тример для волосся портативний VGR, Машинка для підстригання Машинка стрижки волосся домашня BM-64
📌 VGR V-937– підійде для використання як у професійних перукарнях, так і вдома. Має надійні, стійкі до корозії леза із нержавіючої сталі. Корпус виглядає оригінально, стильно та зручно розміщується в руці.
📌 Яка дорога упаковка машинки для стрижки волосся VGR V-937, виглядає краще ніж просто подарунок.
📌 Машинка VGR V-937 – чудовий спосіб швидко і зручно стригти волосся вдома, навіть крутіше ніж у перукаря, не втрачайте таку можливість!
📌 Характеристики:
- 🔸 Ергономічний корпус
Розміри15.2*4.2*3cm - 🔸 Інструкція
- 🔸 Акумулятор + USB заряджання
- 🔸 Ергономічний корпус
📌 Комплектація:
- 🔸 Масло для лез
- 🔸 Потужний 1,000 Mah NI-MH акумулятор
- 🔸 Підходить для всіх типів волосся
- 🔸 Кабель
- 🔸 Тример для волосся
- 🔸 Тип: машинка для стрижки
- 🔸 Щітка для чищення
- 🔸 LED екран
- 🔸 Насадки 4 шт
- 🔸 Час заряджання до 8 год
- 🔸 Термін роботи до 60 хвилин


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Практична машинка для стриження волосся, Електронна машинка для стриження Електромашинка волосся VA-12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴



