Переносна компактна електроплита, Портативна переносна плита, Побутова плита для приготування SV-42
🚀 Переносна електрична кухонна плита RAF 8010A 1000 Вт, Побутова переносна електроплита RU-92
👉 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
👉 >
👉 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
👉 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
👉 Характеристики:
- ➕ Вага: 1,2 кг;
- ➕ Харчування: 220V;
- ➕ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ➕ Кількість конфорок: 1;
- ➕ Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- ➕ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ➕ Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- ➕ Кількість режимів: 5;
- ➕ Управління: механічне;
- ➕ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ➕ Розмір плити 210x210x40 мм
- ➕ Прогумовані ніжки;
- ➕ Потужність конфорки: 1000 Вт;
👉 Комплектація:
👉 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
👉 Характеристики:
- ➕ Покриття корпусу – емалева фарба
- ➕ Розташування конфорок – квадрат
- ➕ Висота – 40мм
- ➕ Тип управління – Механічне
- ➕ Кількість електричних конфорок – 1
- ➕ Споживана потужність – 1000Вт
- ➕ Варкова поверхня – електрична
- ➕ Вигляд плити – Настільна
- ➕ Стан – Новий
- ➕ Ширина – 210мм
- ➕ Кількість режимів роботи – 5
- ➕ Покриття варильної поверхні – емаль
- ➕ Загальна кількість конфорок – 1
- ➕ Вага – 1,2кг
- ➕ Глибина – 210мм
- ➕ Колір корпусу – Білий




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична плитка одноконфоркова RAF, Настільна електроплита, електричні плити SV-42 |
- Ціна: 436 ₴












