


Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 4150 TPE Premium Performance Mat Зелений (183x61x0.6 см.)
750 ₴
- В наявності
- Код: PP_4150_Green
+380 (63) 783-96-12
- +380 (68) 217-39-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для йоги та фітнесу PowerPlay 4150 TPE Premium Performance Mat Зелений (183x61x0.6 см.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Розмір | 183*61*0,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



